Pizza podle La Teta

Nutrifree pizza 1 scaled

Jak na výbornou pizzu s plněným sýrovým okrajem? Koukněte na recept od La Teta a zaručujeme vám, že se přenesete do italské restaurace.

 Ingredience:

Těsto na 2 pizzy:

Postup:

Čerstvé droždí rozdrobte do trochy vody, rozmíchejte s cukrem a lžicí mouky a nechte vzejít kvásek.

Do něho přidejte ostatní ingredience, vypracujte hladké těsto, přetáhněte potravinovou folií a nechte zdvojnásobit objem.

Po vykynutí odeberte polovinu těsta a druhou uložte do lednice. Na pomoučené ploše rozválejte těsto do kruhu, přeneste na plech vyložený pečícím papírem a ještě rukou roztáhněte na opravdu tenkou placku.

Podél obvodu cca 1 cm od kraje naneste nastrouhaný sýr (niva, eidam, mozzarella) a kraje zahněte ke středu a dobře přitiskněte k těstu, aby sýr nevytekl.

Pizzu potřete rajčatovou omáčkou a naneste náplň dle vlastních preferencí. Okraje potřete vodou nebo vajíčkem a dejte péct do zezlátnutí.

Syr sypu až na konci ať se moc nespeče a nechávám v troubě už pak jen cca 2 minuty.

Zdroj: La Teta / lateta.cz

Nutrifree.cz

Tenesito s.r.o. je mladá, úspěšná společnost zabývající se distribucí italských bezlepkových potravin. 

Společnost přinesla na trh s bezlepkovými potravinami mnoho novinek a širokou nabídku pečiva, pekařských výrobků, mouk, těstovin, sušenek a mnoho dalších specialit.

Řekli o nás

  • Zuzana O.

    Mouky Nutrifree jsou nejlepší pro mé potřeby. Ať už peču chléb, koláč, nebo dort, s moukami Nutrifree dosahuji nejlepších výsledků a chutě ze všech mnou zkoušených značek.

  • 1

Kontakt

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 775 199 197
  Plzeňská 157/98, 150 00 Praha 5

Sledujte nás