Nutrifree - odborník na potravinové intolerance

Toskánská značka Nutrifree, pochází přímo z historického Altopascia, který bývá nazýván jako „městem chleba“. Již od středověku je Altopascio proslulé svou pohostinností, kterou poskytovalo poutníkům na jejich dlouhé cestě z Francie do Říma. V souladu s odkazem na toskánskou historii, se značka Nutrifree snaží uspokojit potřeby všech těch, kteří vykonávají podobně dlouhou pouť světem alternativní výživy.

Značka Nutrifree představuje koncept „bez lepku a kvalitně“ a už více jak 20 let nabízí stravovací model pro celiaky, ve kterém je nepřítomnost lepku samozřejmostí a základním předpokladem pro další rozvoj nabízeného sortimentu založeného na rovnováze zdraví a chuti. Svým přístupem tak pomáhá odkrýt nové cesty plné chuti pro ty, kteří jsou omezeni potravinovou intolerancí nebo drží specifické dietní režimy. Značka Nutrifree k výrobě využívá suroviny, které přirozeně neobsahují lepek a u kterých nehrozí nežádoucí kontaminace.

O nás

Poté co jsme v srdci Toskánska ochutnali bezlepkové produkty značky Nutrifree, okamžitě jsme se rozhodli přivést ji na český trh. Chtěli jsme nabídnout něco lepšího a kvalitnějšího, než čeho se nám doposud dostávalo. Kromě výborné chuti jsou produkty vyráběny bez konzervantů a geneticky modifikovaných surovin.

Žít s bezlepkovou dietou už neznamená být omezen – znamená to nové chutě! A toho se my, jakožto výhradní distributoři značky Nutrifree pro Českou republiku, držíme.

Náš team

tomas

Tomáš Cochlar

Tomáš je ředitelem a zakladatelem společnosti Tenesito s.r.o. Kromě řízení společnosti má na starost jednání s dodavateli a odběrateli.

Do distribuce italských produktů Nutrifree se pustil až po předchozí zkušenosti s vlastním e-shopem, který nabízel několik značek bezlepkového sortimentu z celé Evropy. Kvalita a chuť bezlepkových potraviny značky Nutrifree Tomáše přesvědčila k založení zastoupení pro Českou republiku.

sandra

Sandra Cochlarová

Sandra má na starosti vztah s veřejností, propagaci značky Nutrifree a komunikaci se zákazníky.

Aktivně se věnuje oblasti bezlepkového stravování, píše blog s recepty a recenzemi bezlepkových produktů.

Kontakt

Kontaktní formulář

Odeslání zprávy. Všechna pole označená * jsou povinná.

Partneři Nutrifree

 • Makro
 • Globus
 • Jan Mašek
 • Rossmann
 • Rohlik
 • Kosik.cz
 • 1
 • 2

Nutrifree.cz

Tenesito s.r.o. je mladá, úspěšná společnost zabývající se distribucí italských bezlepkových potravin. 

Společnost přinesla na trh s bezlepkovými potravinami mnoho novinek a širokou nabídku pečiva, pekařských výrobků, mouk, těstovin, sušenek a mnoho dalších specialit.

Řekli o nás

 • Zuzana O.

  Mouky Nutrifree jsou nejlepší pro mé potřeby. Ať už peču chléb, koláč, nebo dort, s moukami Nutrifree dosahuji nejlepších výsledků a chutě ze všech mnou zkoušených značek.

 • 1

Kontakt

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 775 199 197
  Plzeňská 157/98, 150 00 Praha 5

Sledujte nás