Snídejte zdravě!

 tip3

Snídaně je základ dne a proto jsme pro Vás připravili menší nahlédnutí do několika snídaní slovenské blogerky Simony, která si bezlepkový celozrnný chléb Nutrifree velice oblíbila!

1.tip

Jeden plátek celozrnného krájeného chleba s lučinou, brynzou, jarní cibulkou a lněnými semínky.
Druhý plátek s tuňákovou pomazánkou (lučina, tuňák, vajíčko) se slunečnicovými a dýňovými semínky.

Aktuální novinkou od značky Nutrifree je směs Bio mix Omega, která se skládá ze slunečnicových, dýňových a lněných semínek. Doporučujeme je vyzkoušet jak na pečivu tak i smíchat s cereáliemi.

tip1atip 1

2.tip

Cottagecheese placky se špenátem, celozrnný chléb s lučinou a zeleninou a jako dezert řecký jogurt s malinami, arašídovým máslem a sušenkou - Nutrifree doporučuje sušenky s jogurtem a brusinkami.

Cottagecheese placky připravíte tak, že smícháte jedno vajíčko, sýr Cottage, kukuřičné nebo bezlepkové ovesné vločky, plátek krůtí šunky s hrstí špenátu. Dle chutí okořeníte a smažíte na pánvi s kokosovým olejem.

 tip2

3. tip

Špenátový mugcake s lněnými semínky a celozrnný chléb Nutrifree s borůvkovou marmeládou a banánem. Jako dezert doporučujeme sušenky s kousky čokolády.

tip3atip3

4. tip

Celozrnný chléb Nutrifree s lučinou, špenátem, feta sýrem a rajčátky. Pro milovníky sladkého nesmí chybět dezert, tentokrát v podobě kakaa a mandlových sušenek, které patří k nejoblíbenějším.

tip4a

Zdroj (foto): Simona Škodová healthy food & lifestyle

Nutrifree.cz

Tenesito s.r.o. je mladá, úspěšná společnost zabývající se distribucí italských bezlepkových potravin. 

Společnost přinesla na trh s bezlepkovými potravinami mnoho novinek a širokou nabídku pečiva, pekařských výrobků, mouk, těstovin, sušenek a mnoho dalších specialit.

Řekli o nás

  • Zuzana O.

    Mouky Nutrifree jsou nejlepší pro mé potřeby. Ať už peču chléb, koláč, nebo dort, s moukami Nutrifree dosahuji nejlepších výsledků a chutě ze všech mnou zkoušených značek.

  • 1

Kontakt

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 775 199 197
  Plzeňská 157/98, 150 00 Praha 5

Sledujte nás