Nutrifree

Odborník na potravinové intolerance - bez lepku - bez laktózy - specializované výživy

Kdo jsme

Jsme Toskánci z Altopascia, historického “města chleba” proslulého již ve středověku svou pohostinností, kterou poskytovalo poutníkům na jejich dlouhé cestě z Francie do Říma. V souladu s odkazem naší historie se snažíme uspokojit potřeby všech těch, kteří vykonávají podobně dlouhou pouť světem alternativní výživy.
Značka Nutrifree představuje koncept „bez lepku kvalitně“ a už více jak 10 let nabízí stravovací model pro celiaky, ve kterém je nepřítomnost lepku samozřejmostí a základním předpokladem pro další rozvoj nabízeného sortimentu založeného na rovnováze zdraví a chuti. Svým přístupem tak pomáháme odkrýt nové cesty plné chuti pro ty, kteří jsou omezeni potravinovou intolerancí.

Co nabízíme

Díky více jak dvacetileté zkušenosti se vyznáme jak v domácí produkci potravin bez lepku, tak v oblasti výživy jako zdroje spokojeného života. Den za dnem budujeme sortiment, jehož skladba vychází z potřeb těch, kteří sahají po bezlepkových produktech a postupně jej rozšiřujeme o další možnosti vhodné pro alternativní výživu a specifické dietní režimy. Posktujeme tak více než 100 dietoterapeutických možností stravy bez lepku či bez laktózy, ale také bez vajec nebo mléka jako takového. Využíváme bio produkty, které přirozeně neobsahují lepek a u kterých nehrozí kontaminace nežádoucími látkami.

O nás

Jsme výhradní distributor italské značky Nutrifree. Trh je zaplaven nespočtem nekvalitních bezlepkových produktů, které jsou dováženy ze všech možných koutů světa. Chtěli jsme nabídnout něco lepšího, proto kam jinam se vydat, než do Itálie - země, kde ještě farmáři nebojují o své místo s řepkou a kde suroviny necestují zmraženy v kamionu po celé Evropě.

V srdci Toskánska jsme ochutnali produkty značky Nutrifree a okamžitě se rozhodli. Produkty vyráběné bez konzervantů a bez geneticky modifikovaných surovin nám okamžitě zachutnali. To bylo přesně to, co chybělo na českém trhu. Jsme moc rádi, že Vám můžeme poskytnout tyto produkty. Žít s bezlepkovou dietou neznamená být omezen - znamená to nové chutě! To je naše heslo.

Náš team

tomas

Tomáš Cochlar

Tomáš je ředitelem a zakladatelem společnosti Tenesito s.r.o. Kromě řízení společnosti má na starost jednání s dodavateli a odběrateli.

Do distribuce italských produktů Nutrifree se pustil až po předchozí zkušenosti s vlastním e-shopem, který nabízel několik značek bezlepkového sortimentu z celé Evropy. Kvalita a chuť bezlepkových potraviny značky Nutrifree Tomáše přesvědčila k založení zastoupení pro Českou republiku.

sandra

Sandra Slotíková

Sandra má na starosti vztah s veřejností, propagaci značky Nutrifree a komunikaci se zákazníky.

Aktivně se věnuje oblasti bezlepkového stravování, píše blog s recepty a recenzemi bezlepkových produktů.

Kontakt

Kontaktní formulář

Odeslání zprávy. Všechna pole označená * jsou povinná.

Partneři Nutrifree

 • Kosik.cz
 • MyFoodMarket.cz
 • Domácí Dobroty
 • Rossmann
 • Rohlik
 • Lekarna.cz
 • 1
 • 2
 • 3

Nutrifree.cz

Tenesito s.r.o. je mladá, úspěšná společnost zabývající se distribucí italských bezlepkových potravin. 

Společnost přinesla na trh s bezlepkovými potravinami mnoho novinek a širokou nabídku pečiva, pekařských výrobků, mouk, těstovin, sušenek a mnoho dalších specialit.

Řekli o nás

 • Zuzana O.

  Mouky Nutrifree jsou nejlepší pro mé potřeby. Ať už peču chléb, koláč, nebo dort, s moukami Nutrifree dosahuji nejlepších výsledků a chutě ze všech mnou zkoušených značek.

 • 1

Kontakt

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 +420 775 199 197
  +420 272 049 077
  Plzeňská 157, 150 00 Praha 5

Sledujte nás